Programma Vrijdag 27 mei

18:30 - 21:00 uur

Diner met entertainment (verrassingsacts), terrein open voor ontvangst vanaf 18.00 uur

Voorbereiding diner

21.00 – 22.00 uur

Openingsact Fif-teen

gratisr

22:00 - 00:00 uur

Film Bohemian Rhapsody en op terrein singer songwriters Moood

gratisr
Programma Zaterdag 28 mei

11:00 - 12:00 uur

Gezongen herinneringen met accordeonist Tonny Willems,
theaterachtig programma met de Polkadots,
gepresenteerd door Happy Miel
(terrein open voor ontvangst met koffie/thee vanaf 10.30 uur)

gratisr

Vanaf 13.00 – 18.00 uur

Terreinprogramma

Muziek

13.00 – 13.45 uur
New Voices

14.00 – 14.45 uur
Bjarke Ramsing

15.00 – 15.45 uur
Steel going strong

16.00 – 16.45 uur
New sensation

17.00 – 17.45 uur
Chris Hero Jack

Spikker Special theateracts

In ideeëntheater:
– Jelle Derckx met lezing over duurzaamheid
– Kindervoorstelling Sanseveria; superbillen!
– Serious Danny

Op terrein:
– Badmobiel
– Grabbelrokken

Kinderactiviteiten

Markt

Door Mien sieraden

Henna by Shahila

Marieke van Helden fotografie

Heleen van Zantvoort/VANZAN tassen

Alice ten Voorde schilderijen

Go Greenie natuurlijke haarverzorgingsprodukten

Locotec design met een knipoog

Herman ter Heerd kunst

Wellness

VROON massage

Maroushka reiki

Yvonne Diersen/Body wealth tok sen

Foodtrucks

Horeca AnnoNu: koffie en zoetwaren

Poffertjeskraam De bakfiets

Nijenhuis IJs

Kippenpreuverie

Mijn Grillfiets

Fitgirl

Di Stefano pizza

Workshops

Afrikaanse percussie door Mathie Bakermans

Zumba en Zumba Gold door DJF Dance Centre

Salsa door Watapana Dance Company

Geef je bloempot een gezicht door Kinderatelier Kaat

Haiku’s maken door Humphrey Ottenhof

Avondprogramma

gratisr

19.00 uur
DJ Albert Schoenmaker

20.00 uur
Tina Turner Tributeband Hot Leggs (JUMBO stage)

Dit optreden is mogelijk gemaakt door onze mede-hoodfsponsor JUMBO

21.30 uur
DJ

22.00 uur
Eastwood Coverband

23.00 uur
DJ

23.15 uur
Eastwood Coverband

Programma Zondag 29 mei

12:00 - 13:00 uur

Blikvangers met Sjon & Sjakkelien en dansdemonstratie
van Special Heroes van DJF Dance Centre

gratisr

Vanaf 13.00 – 18.00 uur

Terreinprogramma

Muziek

13.00 – 13.45 uur
Peter en Anja

14.00 – 14.45 uur
A-JIBB-C

15.00 – 15.45 uur
Feel the mix

16.00 – 16.45 uur
The bluesbreakers

17.00 – 17.45 uur
The break in

Spikker Special theateracts

In theaterwagen:
– theatermaker Dees Verhoeven
Poppenkast Kierewiet

In ideeëntheater:
– Kindervoorstelling Sanseveria; superbillen!
– Serious Danny
– Vocal Group Qoorieus
– Kindertheater Troef

Op terrein:
Vliegend tapijt
– Grabbelrokken

Kinderactiviteiten

In theaterwagen:
Poppenkast Kierewiet

In ideeëntheater:
– Kindervoorstelling Sanseveria; superbillen!

Op terrein:
– Grabbelrokken
Vliegend tapijt
– Schminken door Zonnekinderen

Markt

Door Mien sieraden

Henna by Shahila

Marieke van Helden fotografie

Heleen van Zantvoort/VANZAN tassen

Go Greenie natuurlijke haarverzorgingsprodukten

Locotec design met een knipoog

Herman ter Heerd kunst

Wellness

VROON massage

Maroushka reiki

Yvonne Diersen/Body wealth tok sen

Foodtrucks

Horeca AnnoNu: koffie en zoetwaren

Poffertjeskraam De bakfiets

Nijenhuis IJs

Kippenpreuverie

Mijn Grillfiets

Di Stefano Pizza

Smaakexpress

Picknickkisten door Horeca AnnoNu

Workshops

Afrikaanse percussie door Mathie Bakermans

Zumba en Zumba Gold door DJF Dance Centre

Geef je bloempot een gezicht door Kinderatelier Kaat

Haiku’s maken door Humphrey Ottenhof

Minischilderijen maken door Alice ten Voorde